** Penzion Sylva /ubytovanie Tabor

Penzion Tabor Sylva
 

Rodinný pension Sylva sa nachádza v kľudnej časti nového centra husitského mesta Tábor. Pension Sylva má veľmi výhodnú polohu pre pracovné pobyty aj pobyty rekreačného charakteru.

Tábor ubytovanie penzión Sylva popis :
V penziónu Sylva v Tábore sa môžete ubytovať v 4 dvojlôžkových a 2 trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky (len trojlôžkové izby).
Celková kapacita ubytovania je 14 lôžok + 2 prístelky.
Vybavenie izieb: sprcha, WC.

Ubytovanie Tábor penzión Sylva služby : 
Možnosť ubytovania so psami.
Parkovanie: Platené parkovanie je možné v ulici u penziónu. V blízkosti (5 min chôdze) sa tiež nachádzajú podzemné garáže.
Dopravné spojenie: vlaková aj autobusová stanica je v blízkosti penziónu Sylva Tábor (10 minút chôdze).

Tábor ubytovanie penzión Sylva okolie :
V blízkosti pensionu Sylva v Tábore sú tenisové kurty, ďalej 200 m kúpanie - rybník Jordán (kúpalisko, plavecký štadión). Ďalšie športové a turistické aktivity v okolí penziónu Sylva: jazda na koni, požičovňa bicyklov, rybolov. Po dohode zostavenie individuálnych výletných trás.

Tábor - Miesto vašej dovolenky, historické mesto s husitskou minulosťou uprostred lesov, lúk a rybníkov s bohatou kultúrnou tradíciou s možnosťami športového vyžitia a pokojným prostredím pre odpočinok. Rieka Lužnice, ktorá sa prepletá celým regiónom, priamo nabáda k výletu na kanoi, kúpaniu či rybárčeniu.

Penzion Tabor Sylva - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Tabor Sylva - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Tabor Sylva - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Tabor Sylva - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Tabor Sylva - Izby s vlastnou toaletou